Попереджаєте постійно дитину, що розмовляти з незнайомими, а тим більше відкривати двері чужим - неможна? Але чужий, може швидко стати «своїм»!

Діти виявляють цікавість, зайву довірливість, впускаючи зловмисника в будинок.

Щоб уникнути подібних ситуацій, пояснень і власного прикладу недостатньо.

До таких питань підхід радикальний - пультова охорона.

Використовуйте сучасні охоронні системи

Перш за все, придбайте відеодомофон в квартиру і навчіть дитину ним користуватися. Сучасні технологічні можливості дозволяють убезпечити своє житло і контролювати ситуацію на-відстані. Навіть найсамостійніша дитина може зробити помилку або розгубитися.

Для повного контролю ситуації рекомендується встановити спеціальні датчики, що мають в своїй конструкції тривожну кнопку. Як це працює? Якщо непроханий гість починає загрожувати, ваша дитина може натиснути кнопку на датчику. В результаті, GSM сигналізація запустить оповіщення користувачів. Навіть якщо малюк десь залишив телефон або квартира знеструмлена, стаціонарна система сигналізації буде справно працювати.

Якщо ви хочете постійно тримати будинок на віддаленому відеоконтролі - вам потрібні камери відеоспостереження. Системи відеоспостереження показують виразне зображення навіть в темряві. Працюють камери, як в реальному часі, так і в записі. У разі спроб злому дверей, ви відразу побачите на панелі всі дії зловмисника і зможете повідомити в потрібну інстанцію.

Використовуйте охоронну систему Ajax - «розумний дім»

Якщо дитина залишається одна вдома, ви можете активувати функцію, за допомогою якої поставите на охорону не повністю все приміщення, а деякі охоронні датчики.

Бережіть себе і найдорожче, що у вас є. Довірте свою безпеку надійному Партнерові!

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua