СИГНАЛІЗАЦІЯ ДЛЯ КВАРТИРИ В КИЄВІ

сигналізація для квартири
В наш час, коли зловмисники відточили своє ремесло практично до досконалості і володіють різними методами злому, допомогти може сигналізація, яку ви завчасно встановите в своїй квартирі. На даний момент на ринку представлено безліч систем охоронної сигналізації. Виробники з кожним роком удосконалюють свою продукцію через велику конкуренцію на ринку охоронних технологій, тому вибрати хороше обладнання, яке задовольнить як ваші потреби в надійній охороні, так і фінансовому плані стало набагато простіше.
 
На даний момент найпопулярнішою сигналізацією для квартир є - бездротова.
Сучасні сигналізації для охорони квартири працюють на основі мобільних технологій. Вони включають GSM модуль, який безпосередньо взаємодіє з мобільним оператором. Встановивши GSM сигналізацію, ви отримаєте можливість спостерігати за обстановкою в квартирі перебуваючи на великій відстані від свого житла. Крім стандартного комплекту обладнання сучасні виробники пропонують датчики проти вторгнення, пожежі, затоплення і реле для дистанційного керування живленням електроприладів.
 

ПРИНЦИП РОБОТИ GSM СИГНАЛІЗАЦІЇ В КВАРТИРІ

 
По периметру квартири встановлюються датчики руху, датчики розбиття скла, датчик відкриття дверей, які в режимі реального часу фіксують те, що відбувається в квартирі і в разі проникнення передають сигнал «Тривога» на пульт центрального спостереження. Після чого інформацію оперативно передають групі швидкого реагування, а господареві квартири приходить SMS - повідомлення, або дзвінок від оператора ПЦС.
 
Також можна скористатися додатковими послугами охоронної системи, зокрема:
  1. Датчики диму (повідомлять про пожежу);
  2. Датчики газу (зафіксують витік газу і система перекриє його подачу);
  3. Датчики витоку води (сповістять про аварію на кухні або у ванній, а система сигналізації для квартири автоматично перекриє подачу води).
Щоб вирішити питання з монтажними роботами краще звернутися до фахівців. Вам допоможуть правильно встановити датчики, запрограмують прилад і поставлять вашу квартиру на пульт охорони.
 
Ціна сигналізації в квартирі залежить від марки обладнання, кількості датчиків ну і звичайно від пакета послуг, який ви виберете.
Партнер рекомендує:
Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - Вс:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua