МОНТАЖ СИСТЕМ РОЗУМНИЙ БУДИНОК

Система розумний будинок на базі Ajax - це надійний механізм захисту житла або офісу, управління системами і полегшення життя за допомогою високоякісного обладнання та новітніх технологій. При використанні системи розумний будинок для квартири, обладнання Ajax повідомить вам про можливі ризики і відразу ж їм протистоїть.
 
Використання сценаріїв для автоматизації системи розумний будинок для приватного будинку, безвідмовно передасть команди з безпечного радіопротоколу Jeweller і без винятків виконає необхідну команду.
okhrana-sistema-ajax.png

Охоронна система Ajax

СИСТЕМА РОЗУМНИЙ БУДИНОК AJAX

Розумне життя починається вже сьогодні! При установці системи розумного будинку ви отримуєте ряд переваг в безпеці і збереження свого майна. Вам відразу ж стануть доступні такі функції:

Тривожна кнопка

Тривожна кнопка Ajax

 • Охорона за вашим індивідуальним графіком.
Ви зможете в нічний час поставити під захист частину будинку або периметр. Ви спокійно спите, а Ajax разом з Охоронною компанією «Партнер» вас береже. Режим можна налаштувати на автовідключення, тоді можна буде уникнути помилкових тривог.
Датчик затоплення Ajax

Датчик затоплення Ajax

 • Система, яка вбереже від потопу.
Спеціальні датчики з першої миті протікання, визначать проблему. Система налаштовується на автоматичне перекривання води і вберігає від проблем вас і ваших сусідів.
Розумна розетка Ajax

Розумна розетка Ajax

 • Автоматичне закривання дверей і ролетів.
Вам знайома ситуація, коли в офісі забували закрити на ключ двері або опустити ролети? Більше такого не повториться! Досить налаштувати програму на автозакриття. Це можна зробити при постановці приміщення під охорону або за вашим індивідуальним розкладом.
Реле Ajax

Реле Ajax

 • Автоматичне освітлення при спрацюванні сигналізації
Щоб уникнути псування майна грабіжниками, налякайте їх яскравим світлом і гучною сиреною. Система налаштовується таким чином, що світло запалюється відразу після спрацювання сигналізації або потрапляння людини під датчики руху.
 • Імітуйте свою присутність
Пам'ятаєте фільм «Один вдома»? Так ось, технології заходу вже тепер доступні не тільки в фільмах Hollywood. Їдете у відпустку? Налаштовуєте графік включення освітлення і аудіосистеми - і ви наче нікуди й не їхали. Будинок або квартира не буде виглядати порожнім, це відлякає зловмисників.
 • Включайте обігрів, коли потрібно вам
З системою Ajax є можливість економити на опаленні. Індивідуально налаштовується система «тепла підлога» або вмикається електрокотел.
Датчик пожежі Ajax

Датчик пожежі Ajax

 • Пожежа? Будинок знеструмлено!

Встановивши пожежні датчики, вони відразу ж зреагують на дим і різкий стрибок температури, а система знеструмить приміщення.
Купити систему розумний будинок ще ніколи не було простіше. Охоронна компанія «Партнер» разом з Ajax є сучасною системою, яка дозволить вам контролювати ваш будинок з власного смартфона. До того ж, ви можете придбати нові датчики і збільшити свій «розумний будинок», зробивши його ще розумнішими, в будь-який час.

ЗАМОВИТИ СИСТЕМУ РОЗУМНИЙ БУДИНОК

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
 • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
 • (044) 501 03 81
 • (067) 942 07 00
 • (050) 382 62 06
 • (093) 170 59 20
 • partner@psg.com.ua