ТРИВОЖНА КНОПКА В КИЄВІ

кнопка тривоги

Функція «Тривожна кнопка» - один з найефективніших способів захисту і безпеки об'єкта, будь то будинок, квартира, офіс, виробниче приміщення, склад, магазин або торговий центр. При будь-якій небезпечній ситуації, яка може виникнути на об'єкті, що охороняється, тривожна кнопка дозволить оперативно здійснити виклик Групи швидкого реагування, яка негайно прибуде на об'єкт і припинить дії зловмисників.

СТАЦІОНАРНА КНОПКА ТРИВОГИ

Є технічним пристроєм, який може бути у вигляді клавіші, кнопки або будь-якого іншого пидмета, захованого від сторонніх очей або не привертає увагу потенційного зловмисника і розташована в максимально зручному і швидко доступному місці для людини. Найчастіше це продавець, офіціант, касир або будь-який інший працівник підприємства. У разі виникнення небезпечної ситуації, натисканням на кнопку, відправляється сигнал тривога на пульт охорони і в найкоротший час, ви отримаєте необхідну допомогу. Про функції тривожної кнопки якнайкраще говорить її назва. Досвідчені підприємці розуміють необхідність в її установці, і хоча даний вид сигналізації встановлюється частіше на підприємствах або торгових точках, але в зв'язку з складною криміногенною ситуацією в країні, актуальності набирає установка такого устаткування в квартирі і будинку - це радіокнопки, які виготовляються в вигляді брелків або браслетів.

стаціонарна кнопка тривоги

МОБІЛЬНА ТРИВОЖНА КНОПКА

мобільна кнопка тривоги
Може мати будь-яку форму, але як правило, це свого роду радіокнопки, які працюють на радіочастотах з функцією вільного переміщення в радіусі сигналу дії (в межах приміщення яке знаходиться під охороною), вони йдуть у вигляді брелка або браслета (найчастіше ), а також за допомогою спеціального додатку встановлюються на мобільні пристрої. Найголовніше – що цей пристрій завжди знаходиться у вас під рукою і набагато спрощує виклик охорони в разі небезпеки.
 
Монтаж і підключення тривожної кнопки проводиться як в комплексі з іншими сучасними системами сигналізації, так і окремо. Фахівці нашої компанії проведуть всі пуско-налагоджувальні роботи, перевірять технічні характеристики обладнання, в разі необхідності порекомендують комплекс додаткового обладнання для більш надійного захисту.
 
У будь-якій небезпечній ситуації установка тривожної кнопки підвищить Ваші шанси отримати своєчасну допомогу і забезпечить додатковий захист на вашому об'єкті. Натиснувши на тривожну кнопку сигнал «Тривога» негайно надходить на пульт охорони Партнер, після чого передається Групі швидкого реагування, яка в лічені хвилини прибуває на об'єкт.
 
Компанія Партнер з огляду на сьогоднішні реалії, пропонує своїм клієнтам скористатися спеціальною пропозицією, при укладенні договору на пультову охорону Вашого будинку або квартири, функція «Тривожна кнопка» всього за 5 грн. в місяць.
Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - Вс:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua