ТРИВОЖНА КНОПКА В КИЄВІ


Компанія «Партнер» надає своїм потенційним клієнтам кілька видів послуги «тривожна кнопка»:

 • Стаціонарна тривожна кнопка;
 • Мобільна тривожна кнопка.

Основна перевага тривожної кнопки "Партнер" - доступна вартість і простота використання! ТК від "Партнер" дозволяє викликати ГБР в небезпечній ситуації і отримати професійну допомогу досвідчених охоронців.

СТАЦІОНАРНА ТРИВОЖНА КНОПКА


Є технічним пристроєм, який може бути у вигляді клавіші, кнопки або брелока, захований від сторонніх очей або такий, що не привертає увагу потенційного зловмисника, і знаходиться в максимально зручному і швидко доступному місці для користувача. У разі виникнення небезпечної ситуації, натисканням на кнопку, відправляється сигнал тривога на пульт охорони (ПЦС) компанії «Партнер» і в найкоротший час до вас приїжджає група швидкого реагування.

Тривожну кнопку звично використовувати на підприємствах, але ускладнена криміногенна ситуація в країні викликала великий попит на установку ТК і в приватних домоволодіннях.

Функція Тривожною кнопки - один з найефективніших способів захисту і безпеки об'єкта: будинок, квартира, офіс, виробничі приміщення, склад, магазин або торговий центр. При будь-якій небезпечній ситуації, яка може виникнути на об'єкті, що охороняється, тривожна кнопка дозволить оперативно здійснити виклик групи швидкого реагування (ГШР), яка негайно прибуде на об'єкт для оперативної протидії зловмисникам.

Де найчастіше використовується стаціонарна тривожна кнопка:

 • Торгова і ресторанна індустрія;
 • Фінансові установи;
 • Шкільні та дошкільні установи;
 • Медичні заклади;
 • АЗС.

МОБІЛЬНА ТРИВОЖНА КНОПКА


Тривожна кнопка для особистого використання
працює на радіочастотах з функцією вільного переміщення. Охоронні послуги мобільної тривожної кнопки надаються компанією «Партнер» в радіусі дії охоронних послуг копаннії. Мобільна ТК - це, як правило, брелок або ж спеціальний додаток на смартфоні користувача. Найголовніше, цей пристрій завжди знаходиться у вас під рукою і набагато спрощує виклик охорони в разі небезпеки.
При виникненні ситуації, в якій є загроза вашому життю або здоров'ю - ви натискаєте кнопку. На пульт цілодобової охорони «Партнер» приходить сигнал тривоги, оператор пульта приймає повідомлення і негайно передає інформацію групі швидкого реагування (яка найближче знаходиться до вас), по прибуттю на місце події, ГШР з'ясовує суть проблемної ситуації і вживає заходів щодо її усунення.

Монтаж і підключення тривожної кнопки проводиться як в комплексі з іншими сучасними системами сигналізації, так і окремо. Фахівці нашої компанії проведуть всі пуско-налагоджувальні роботи, перевірять технічні характеристики обладнання, в разі необхідності порекомендують комплекс додаткового обладнання для більш надійного захисту.

ТРИВОЖНА КНОПКА ЦІНА

У будь-якій небезпечній ситуації установка тривожної кнопки підвищить ваші шанси отримати своєчасну допомогу і забезпечить вам додатковий захист.

Якщо ви хочете поставити свій бізнес або житло під охорону, ми можемо запропонувати вам величезний спектр послуг: як технічні засоби безпеки, так і фізичну охорону для більш ефективного захисту. Виїзд інженера, а також будь-які консультації - безкоштовні.

Компанія Партнер, з огляду на сьогоднішні реалії, пропонує своїм клієнтам скористатися спеціальною пропозицією, при укладенні договору пультової охорони, функція «Тривожна кнопка» коштує всього за 5 грн. на місяць користування.

ЗАМОВИТИ ТРИВОЖНУ КНОПКУ

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
 • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
 • (044) 501 03 81
 • (067) 942 07 00
 • (050) 382 62 06
 • (093) 170 59 20
 • partner@psg.com.ua