ПУЛЬТОВА ОХОРОНА ОФІСУ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

пультова охорона офісів

В організації охорони офісних приміщень зазвичай використовується 2 тактики охорони: фізична охорона, і пультова охорона. Ці тактики дозволяють максимально ефективно забезпечити збереження майна.

Охоронна компанія «Партнер» комплексно підходить до вирішення питання безпеки в офісних приміщеннях, пропонуючи пультову охорону офісів.

"Партнер" несе відповідальність за збереження майна, яке охороняє!
Пультова сигналізація в офіс - високотехнологічне сучасне обладнання, яке «Партнер» монтує з постановкою на свій пульт централізованого спостереження (ПЦС), здійснюючи моніторинг об'єкту і обслуговування даного обладнання. У разі спрацювання хоча б одного з датчиків, на об'єкті, що охороняється, на пульт передається сигнал тривоги, а на об'єкт виїжджає група швидкого реагування. Охоронне агентство «Партнер» має понад 40 власних груп, які знаходяться в Києві і передмісті. Це сприяє прибуттю екіпажів на об'єкт, що охороняється протягом декількох хвилин.
Всі співробітники компанії пройшли спеціальну підготовку, мають необхідне оснащення, крім того, до складу ГШР «Партнер» входять спеціально навчені собаки. Співробітники нашої компанії зможуть оперативно затримати зловмисників і запобігти розкраданню. Щоб запобігти такій неправомірній дії з боку зловмисників, як розбійний напад, необхідно встановити тривожну кнопку.

ОХОРОНА ОФІСУ ВІД "ПАРТНЕР"

Компанія «Партнер» може забезпечити безпеку, як великих промислових підприємств, так і невеликих офісів. Наші співробітники - це професіонали з великим досвідом затримання зловмисників. Крім того, звернувшись до нас, ви можете замовити і інші види технічного захисту: відеоспостереження, контроль доступу, монтаж пожежної сигналізації, послугу тривожної кнопки.

Додаткові послуги від охоронного агентства «Партнер» розширюють функціонал системи безпеки вашого офісу. Наші висококваліфіковані фахівці порекомендують вам найбільш підходящі в вашому випадку охоронні системи.

ЗАМОВИТИ ОХОРОНУ В ОФІС

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua