ПУЛЬТОВА ОХОРОНА КВАРТИР

пультова охорона квартир
Охорона квартири - це комплекс заходів для охорони майна і життя людей. Ми здійснюємо охорону квартир усіма можливими і сучасними способами захисту.
 
На даний момент кількість квартирних крадіжок досягла рівня епідемії, особливо в Києві та передмісті. В місяць відбувається майже до 3 000 проникнень. Тому ставлячи міцні двері та замки, відразу встановлюйте сигналізацію, сучасне обладнання і датчики охоронної сигналізації, які зреагують на будь-які спроби несанкціонованого проникнення в Ваше житло і побутові аварії. Як тільки в квартиру поставлену на сигналізацію здійснюється спроба несанкціонованого проникнення, сигнал відразу надходить на пульт центрального спостереження, оператор негайно повідомляє про тривогу ГБР (група швидкого реагування), яка виїжджає на сигнал «Тривога», і оповіщає власника квартири. Найнадійніший спосіб захистити своє житло від непрошених гостей - це встановити в квартирі охоронну і тривожну сигналізацію.

ЯК ВСТАНОВИТИ ПУЛЬТОВУ ОХОРОНУ В КВАРТИРІ?

Все просто, зверніться до фахівців компанії Партнер і ми все зробимо разом з Вами. Що для цього потрібно:
 
 1. Подзвоніть нам або надішліть запит з сайту (ми Вам зателефонуємо найближчим часом).
 2. Консультація з нашим фахівцем в телефонному режимі з загальних питань охоронного обладнання і тарифів, а також наявністі акцій.
 3. За підсумками розмови, ваші контакти передаються інженеру, для більш детальної консультації і подальшого огляду об'єкта (виїзд інженера здійснюється абсолютно безкоштовно).
 4. В ході огляду квартири нашим фахівцем він пропонує варіанти установки охоронної та тривожної сигналізації, включаючи її необхідну комплектацію і вартість. А також пропонує абонентський пакет підключення на пультову охорону.
 5. Здійснюються пуско-налагоджувальні роботи.
 6. Між сторонами підписується Договір на охорону квартири.
 7. Ваша квартира поставлена ​​на пульт охорони Партнер.
 
Це найкраще рішення для охорони квартири. У стартовий комплект обладнання входять датчик відкривання дверей, датчик руху, клавіатура і контрольна панель - необхідні для роботи системи. Крім основного комплекту обладнання ви можете скористатися системою відеоспостереження, встановити домофон, встановити датчики диму, а також замовити одну з найбільш ефективних і популярних функцій охорони - «тривожну кнопку». Ми допоможемо підібрати необхідне обладнання, і встановити його в найкоротші терміни.
 
Технічний персонал компанії Партнер несе повну відповідальність за ефективну та безперебійну роботу обладнання і програмного забезпечення самого приладу охорони і сигналізації, встановленої в Вашій квартирі.
встановлення охорони в квартирі

ЗАДАЙТЕ НАМ ПИТАННЯ

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - Вс:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
 • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
 • (044) 501 03 81
 • (067) 942 07 00
 • (050) 382 62 06
 • (093) 170 59 20
 • partner@psg.com.ua