ОХОРОНА БУДИНКІВ (ДАЧ, КОТТЕДЖІВ) В КИЕВІ ТА КИЇВСКІЙ ОБЛАСТІ

охорона будинку
Торгова марка ПАРТНЕР відома на ринку охоронних послуг з 1991 року. Зараз основна спеціалізація нашої компанії - охорона приватних будинків в Києві і Київській області. Під нашою пультової охороною знаходиться близько половини всіх охоронюваних будинків в околицях Києва.
 
Проблема охорони виникає перед кожним власником дачі або котеджу. Статистика невтішна: зростання крадіжок і грабежів за межами міста значно випереджає місто. Останнім часом ризики безпеки будинку значно змінилися. Якщо Вам потрібна охорона заміського будинку, ми можемо запропонувати Вам організацію стаціонарного поста або професійну пультової охорону. Тактика охорони залежить від Ваших потреб і економічної доцільності. І в тому, і в іншому випадку велику роль відіграють технічні засоби безпеки: охоронна сигналізація і відеоспостереження.
Охорона будинку - це комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки і мешканців, і майна. Адже дачі і котеджі вимагають охорони не тільки під час відсутності господарів. Нерідкі випадки: виносять речі, коли мешканці знаходяться вдома. Щоб цього не сталося, ми запропонуємо Вам встановити тривожну кнопку, одного натискання на яку досить, щоб викликати допомогу.

БЕЗПЕКА ВАШОГО ЖИТЛА

Схема 1

Схема 2

Схема 3

ОХОРОНА БУДИНКУ ЦЕ НАДІЙНО

Якщо Ви платите за охорону, Ви повинні бути впевнені в тому, що охорона прибуде вчасно. Наші групи швидкого реагування (ДБР) - поруч. Ми маємо власну розвинену мережу постійних оперативних постів навколо Києва, що дозволяє прибувати за сигналом тривоги за лічені хвилини. З допомогою GPS моніторингу оперативний черговий Агенції завжди бачить на екрані розташування і швидкість руху всіх оперативних груп реагування. У разі необхідності, крім уже виїхала по тривозі ГБР, оперативний черговий може направити до Вашого об'єкту найближчу мобільну групу додатково.
 
Наша система моніторингу відпрацьовувалася протягом більш ніж двох десятиліть. Уважний підбір кадрів охорони, їх технічне оснащення, цілодобова система контролю несення чергування охоронців, тісний контакт з МВС і аварійними службами - все це працює на Вашу безпеку 24 години на добу 7 днів на тиждень.
 
При охороні будинку ми несемо матеріальну відповідальність за майно яке охороняемо - до 5 мільйонів гривень. Ви можете сміливо довірити охорону дачі або котеджу Агенції ПАРТНЕР.

ЗАДАЙТЕ НАМ ПИТАННЯ

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - Вс:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua