ОХОРОНА АВТОМОБІЛЯ - ПРОЕКТ "АНТИУГОН" КОМПАНІЇ ПАРТНЕР

антиугон авто

АБОНПЛАТА ВІД 150 ГРН.

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ВІД 1 820 ГРН.

Моніторинг, охорона і безпека транспортних засобів, вантажу, водія і пасажирів на всій території України.

В даний час в Україні почастішали випадки нападу на водіїв автотранспорту з метою викрадення автомобіля і / або вантажу. Крім того, збільшилася кількість угонів автотранспорту, особливо в нічний час. Про те, що машину викрали, водій дізнається тільки тоді, коли не побачить її на місці стоянки. Тому питання охорони і безпеки водія, пасажирів і вантажу, знову стають актуальними.
 
Проект «Антіугон» пропонує нові можливості на ринку автоперевезень та охоронних послуг - пультової супутникову охорону автотранспорту з моніторингом по всій території України, виїздом при необхідності мобільних груп реагування. Виїзд на підтверджений сигнал "Тривога" здійснюється по всій території Києва та Київської області мобільними групами компанії Партнер.
 
Крім автомобільного охоронного GPS-обладнання Замовник має можливість установки в транспортному засобі стаціонарної та / або радіо кнопки «Тривога», що дозволяє передати, при необхідності, тривожне сповіщення на пульт охорони і викликати групу мобільного реагування. Також можлива установка додаткового спеціального обладнання для виявлення «глушилок» GSM-зв'язку (антіджаммінг), для дистанційного примусового блокування руху транспортного засобу, а також підключення до сервера «Антіугон» Замовників з уже встановленим GPS-обладнанням (понад 1300 різних видів обладнання).
 
Нові технічні та організаційні можливості проекту «Антіугон» дозволяють використовувати його як на транспортних засобах великих підприємств, так і на приватних автомобілях. Керівники компаній і власники транспортних засобів отримають можливість ефективно контролювати і координувати переміщення транспортних засобів і персоналу, забезпечити охорону і безпеку водіїв і вантажу, що перевозиться, і розраховувати на невідкладну допомогу в критичних ситуаціях.

ЯК ПІДКЛЮЧИТИСЬ ДО ПРОЕТУ "АНТИУГОН"

підключення gps охорони авто


Власник транспортного засобу подає заявку на участь у проекті «Антіугон». Залежно від бажаного рівня охорони та безпеки свого автомобіля, його марки, моделі і своїх фінансових можливостей, власник разом з технічними фахівцями проекту визначають оптимальну комплектацію GPS-обладнання, місце і час виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт. Якщо власник вже має раніше встановлено GPS-обладнання, то підключення до сервера «Антіугон» здійснюється після проведення діагностики цього обладнання.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГА ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ "АНТИУГОН" - ЦЕ:

 • система ідентифікації водія (безконтактні мітки, PIN-код штатними кнопками автомобіля або при наближенні до автомобіля власника з телефоном в якості мітки);
 • охорона периметра автомобіля (двері, капот, багажник);
 • визначення руху всередині салону автомобіля (в тому числі розбиття, видавлювання скла);
 • фіксація зовнішніх впливів (удар, нахил, буксирування, демонтаж коліс)"
 • тривожна кнопка (сигнал "Тривога" надходить до Центру моніторингу, при необхідності - виїзд найближчій групи мобільного реагування на підтверджений сигнал «Тривога», передача інформації в територіальний підрозділ національної поліції України);
 • датчик виявлення GSM- «глушилок» (опція);
 • GPS / GSM / Wi-Fi маячок (опція);
 • моніторинг (можливість отримання звітів про рух і стан автомобіля за необхідний період);
 • робота системи за межами України без додаткової активації роумінгу (опція);
 • online контроль системи в режимі реального часу через мобільний додаток і / або веб-сайт.

ЦІЛОДОБОВА ПІДТРИМКА ЦЕНТРОМ МОНІТОРИНГА ПРОЕКТА "АНТИУГОН"

цілодобова підтримка антиугон
 • визначення місця розташування автомобіля;
 • інформування власника та / або його відповідальних осіб про сигнал «Тривога»;
 • негайний виїзд найближчій групи мобільного реагування на підтверджений сигнал «Тривога»;
 • дистанційне блокування (при необхідності) руху автомобіля;
 • виклик (при необхідності) патруля Національної поліції України;
 • виклик і координація служб екстреного реагування в разі ДТП.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ І ВІДМІННОСТІ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГА ОХОРОНИ І БЕЗПЕКИ "АНТИУГОН" ВІД ІНШИХ СИСТЕМ:

 • Система УНІВЕРСАЛЬНА. Сьогодні з нею сумісно понад 1300 типів GPS-пристроїв, включаючи персональні GPS трекери, автомобільні контролери, а також софт-трекери у вигляді мобільних додатків для смартфонів. Система також здатна обробляти дані, що надходять від додаткових датчиків, тахографів та інших пристроїв, що підключаються до трекерів;
 • Система ПРОФЕСІЙНА. Це - спеціалізована професійна розробка, створена з урахуванням вимог автовласників, державних силових структур, страхових компаній, пройшла серйозні експлуатаційні випробування в системі МВС, в охоронних і банківських структурах, має відповідні сертифікати і успішно працює по всій території України;
 • Система ІННОВАЦІЙНА. Вона побудована на базі кращого європейського апаратного і програмного забезпечення, доступ до інформації про автотранспорт обмежений і контрольований;
 • Система ДОСЛІДНА. При створенні Системи використовувався практичний досвід, отриманий фахівцями компанії «Інтехплюс» (партнера проекту «Антіугон») при впровадженні в Києві системи "Цунамі" (Центр Управління нарядами міліції), яка тепер використовується в підрозділах Національної поліції України;
 • Система ОПТИМАЛЬНА. Вона має оптимальні показники ціна / якість;
 • Система ВІДПОВІДАЛЬНА. Вона забезпечує виїзд найближчій групи мобільного реагування на підтверджений сигнал «Тривога» на всій території Києва та Кіевсой області. Крім того, Центр моніторингу Системи «Антіугон» тісно співпрацює з підрозділами МВС України.

ТАРИФНІ ПАКЕТИ ПРОЕКТА "АНТИУГОН"

Компанія Партнер пропонує юридичним та фізичним особам наступні тарифні плани по проекту "Антіугон":


Моніторинг (абонентська плата - 150 грн / міс):

 1. Цілодобове опреділеніе місцезнаходження і маршруту рух транспортного засобу.
 2. При надходженні сигналу "Тривога" інформування клієнта.
 3. Ідентифікація клієнта (довіреної особи) в тому числі за допомогою контрольних слів / фраз.
 4. За погодженням з клієнтом дистанційне блокування руху автомобіля (при установці на автомобілі відповідного обладнання).
 5. Виклик при необхідності патруля національної поліції України.
 6. Виклик і координація служб екстреного реагування в разі ДТП.
 7. Надання наявної в центрі моніторингу поточної та архівної інформації про транспортний засіб клієнта за його запитом.


Професіонал (абонентська плата - 300 грн / міс):

 1. Цілодобове опреділеніе місцезнаходження і маршруту рух транспортного засобу.
 2. При надходженні сигналу "Тривога" інформування клієнта.
 3. Ідентифікація клієнта (довіреної особи) в тому числі за допомогою контрольних слів / фраз.
 4. При підтвердженому сигналі "Тривога" негайний виїзд ГМР до місця знаходження транспортного засобу клієнта, з подальшим запобіганням протиправних дій третіх осіб щодо клієнта і його автомобіля.
 5. Негайний виїзд ГМР по сигналу Тривога до місця знаходження транспортного засобу клієнта. У разі порушення периметра автомобіля, його нахилу або буксирування з подальшою передачею інформації власнику автомобіля.
 6. За погодженням з клієнтом дистанційне блокування руху автомобіля.
 7. Охорона автомобіля ГМР (за погодженням з клієнтом), в місці його виявлення до прибуття власника транспортного засобу.
 8. Виклик при необхідності патруля національної поліції України.
 9. Виклик і координація служб екстреного реагування в разі ДТП.
 10. Надання наявної в центрі моніторингу поточної та архівної інформації про транспортний засіб клієнта за його запитом.

ЗАМОВИТИ GPS ОХОРОНУ АВТО

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
 • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
 • (044) 501 03 81
 • (067) 942 07 00
 • (050) 382 62 06
 • (093) 170 59 20
 • partner@psg.com.ua