ПУЛЬТОВА ОХОРОНА В КИЄВІ ТА КИЄВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

пультова охорона Партнер

Пультова охорона - система моніторингу та охорони об'єктів із застосуванням охоронної сигналізації і виїздом групи швидкого реагування на об'єкт при надходженні сигналу тривоги на пульт централізованого спостереження (ПЦС).

Під нашою пультовою охороною на даний час знаходиться близько половини всіх охоронюваних приватних будинків Києва і Київської області (Києво-Святошинський, Бориспільський, Васильківський, Вишгородський і Обухівський райони).

Пультова охорона включає в себе наступні елементи:

 • станція моніторингу - ПЦС;
 • групи швидкого реагування - ГШР;
 • технічна служба забезпечення - ТСБ.

ЯК ПРАЦЮЄ НАША ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

При виникненні нештатної ситуації на об'єкті сигнал тривоги миттєво передається на ПЦС оперативного чергового. Оператор пульта отримує детальну інформацію про те, що трапилося, після чого висилає одну або дві групи швидкого реагування на вашу адресу. Крім тривожних повідомлень, на наш ПЦС постійно надходить інформація про працездатність всіх елементів охоронного обладнання на об'єкті, що дозволяє нам оперативно виявляти і усувати будь-які несправності.
 
Пультова охорона призначена для захисту від:
 
 • несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється,
 • розбійного нападу на жителів або персонал - тривожна кнопка,
 • пожежі, витоку побутового газу, протікання води і т.д.

Чітка взаємодія з правоохоронними органами та рятувальними службами забезпечує Вас захистом не тільки в разі дій третіх осіб, а й при різних стихійних лихах.
 
Для передачі сигналів на ПЦС ми використовуємо стільниковий GPRS (пакетна швидкісна передача даних в мережі GSM +) відеозображення та інтернет провідний канали зв'язку високої надійності.
 
Наш ПЦС в даний час складається з п'яти пультів різних виробників, що дозволяє підключити практично будь-який наявний на ринку сучасне охоронне устаткування.

Передача сигнала ГШР

Прийом сигнала з ПЦН

Виїзд ГШР

КРАЩА ПУЛЬТОВА ОХОРОНА В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У зв'язку зі значно збільшеними ризиками якщо Ви ще не перебуваєте під нашою пультової охороною, пропонуємо негайно це зробити. Ми встановимо охоронну сигналізацію і підключимо Ваш будинок, квартиру, офіс, магазин на наш пульт централізованого спостереження. Наші ГБР розташовані навколо Києва. Щорічно ми відкриваємо нові оперативні пости охорони. За весь час роботи наша пультова охорона показала свою майже 100% ефективність і надійність.


Чи варто довіряти свою безпеку і збереження майна фірм-одноденок, які обіцяють охороняти Вас практично задарма?
 
Задовольнивши почуття самозаспокоєння, є ризик залишитися в підсумку без майна і з такою встановленою сигналізацією, що її не можна буде вивести на професійний пульт охорони.

Склад ГШР

Спецзасоби

Оперативна група

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - Вс:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
 • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
 • (044) 501 03 81
 • (067) 942 07 00
 • (050) 382 62 06
 • (093) 170 59 20
 • partner@psg.com.ua