СИГНАЛІЗАЦІЯ ДЛЯ ДОМУ

охоронна сигналізація для дому
З появою GSM сигналізації для дому потреба у високому паркані, складній системі замків і масивних броньованих дверей перестала бути настільки актуальною як раніше. Адже в наш час зловмисники настільки вдосконалили своє ремесло, що це лише затримає, а не зупинить злодіїв. Найвірнішим способом захистити себе і своїх близьких від несанкціонованого проникнення є GSM сигналізація.
 
Сучасні сигналізації для охорони будинку працюють на основі мобільних технологій, дозволяють відстежувати ситуацію на об'єкті цілодобово за допомогою мобільного телефону. 
Для того щоб не хвилюватися про збереження майна під час вашої відсутності досить встановити GSM сигналізацію тим самим забезпечити охорону свого будинку, а також убезпечити його від пожежі, витоків газу та води. До того ж де б ви не знаходилися: на роботі, в торговому центрі, в спортзалі, на прогулянці або у відпустці ви можете мати постійний зв'язок зі своїм будинком і контролювати обстановку на відстані.
 
Сучасна сигналізація моментально реагує на несанкціоноване проникнення в будинок і відправляє сигнал «Тривога» на пульт центрального спостереження. Там оператор передає спрацювання Групі швидкого реагування, яка в лічені хвилини прибуває на об'єкт.
 
У базовий комплект сигналізації для будинку входять:
 1. контрольна панель (обробляє сигнал з датчика і передає його на пульт центрального спостереження);
 2. блок безперебійного живлення (призначений для короткочасного постачання електроенергією обладнання в разі різкого падіння або відсутності його в мережі);
 3. радіоприймальний пристрій;
 4. об'ємний інфрачервоний датчик (виявляє рух на об'єкті, що охороняється);
 5. магнітоконтактний датчик (спрацьовує в разі несанкціонованого проникнення).
Завдяки GSM сигналізації для дому, у Вас буде повний контроль над тим, що відбувається, ви зможете здійснювати зворотний зв'язок з об'єктом - дистанційно ставити і знімати будинок з охорони, а також перевіряти стан обладнання (рівень сигналу, заряд акумулятора, температуру).
Партнер рекомендує:
Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - Вс:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
 • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
 • (044) 501 03 81
 • (067) 942 07 00
 • (050) 382 62 06
 • (093) 170 59 20
 • partner@psg.com.ua