МОНТАЖ СИСТЕМ ОХОРОНИ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

монтаж охоронних систем



Компанія «Партнер» з 1991 року надає своїм клієнтам якісну, зручну і ефективну охорону. Це все завдяки висококваліфікованим співробітникам і успішному використанню сучасних технічних систем безпеки, які дозволяють не тільки виявити, але і попередити небезпечні ситуації.

Монтаж систем безпеки - гарантія повної захищеності вашої власності і життя.

Уклавши договір з нами, ви отримуєте професійну установку систем безпеки, цілодобовий моніторинг об'єкту, що охороняється і обслуговування з модернізацією систем охорони і безпеки. У своїй роботі ми використовуємо тільки перевірене, високотехнологічне сучасне обладнання провідних світових брендів.

ПЕРЕВАГИ ОХОРОННИХ СИСТЕМ ПІДКЛЮЧЕНИХ НА ПЦС "ПАРТНЕР"

  • Цілодобовий моніторинг охоронною компанією;
  • Висока швидкість реагування ГШР охоронної компанії;
  • Запобігання крадіжок, аварій комунальних систем, пожежі, задимлення, затоплення і т.д.

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ, ЯКІ ВСТАНОВЛЮЄ "ПАРТНЕР"



Система контролю доступу
- оснащення для пропуску осіб на територію об'єкта за спеціальними ідентифікаторами на великих виробничих об'єктах, складських приміщеннях, бізнес центрах та інше об'єктах.



Сигналізація в квартиру
, на дачу, для будинку - комплекс пристроїв для миттєвого оповіщення про незаконне вторгнення на територію об'єкту, що охороняється.

 


Система пожежної сигналізації
- комплекс технічних засобів, основною функцією яких є виявлення спалаху і передача сигналу «Тривога» на ПЦС.

 



Система відеоспостереження
дозволить отримувати максимально повну інформацію про те, що відбувається на об'єкті, що охороняється в режимі реального часу.

Системи безпеки «під ключ» - повний спектр охоронних послуг від агентства «Партнер». Професійна комплексна охорона житла і охорона бізнесу, починаючи з підбору обладнання та установки і закінчуючи реагуванням, а також технічною підтримкою і сервісним обслуговуванням.

 

Захист своєї власності і бізнесу нам довірили більше 3000 клієнтів. Охорона власності клієнтів постійно в центрі нашої уваги. Ми надійно захищаємо те, що вам дорого, беремо відповідальність за ваш спокій!

ЗАМОВИТИ СИСТЕМУ ОХОРОНИ

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua