30 РОКІВ В ЧИСЛІ КРАЩИХ

Компанія «Партнер» була заснована в 1991 році, взявши курс на надання послуг фізичної охорони. Через кілька років, була організована і почала свою роботу однойменна Школа охоронців, випускники якої, після закінчення кар'єри в компанії «Партнер», відмінно зарекомендували себе в спецпідрозділах СБУ і МВС.

Напрямком розвитку і зростання компанії була обрана модель якісної роботи з клієнтами і повний контроль всіх процесів від дзвінка клієнта до забезпечення йому найнадійнішою охорони в регіоні.

ОХОРОНА ПАРТНЕР СЕРТИФІКОВАНА ПО ISO 9001: 2009

ВЕКТОРИ РОЗВИТКУ ПАРТНЕР

Всі роки роботи охоронне агентство використовує новітні розробки обладнання та успішні технології для забезпечення високоефективної безпеки. За час своєї діяльності «Партнер» завоював бездоганний авторитет серед охоронних компаній завдяки якості послуг, що надаються. У зв'язку з цим, охоронне агентство ретельно підходить до співпраці з іншими охоронними компаніями і працює тільки з авторитетними, надійними службами охорони, задіявши спільні ГШР, загальна кількість яких складає більше 40.

Крім того, дуже високу ефективність показала робота власної кінологічної служби компанії. Робота кінолога з собаками, які входять до складу ГШР «Партнер», в рази підвищує ефективність охорони, на що грабіжники звертають особливу увагу, а це, в свою чергу, зменшує ймовірність зазіхань на майно клієнтів.
  • 1991 - 2000 рр. Зовнішні загрози та потенційні небезпеки існують постійно, і тому організація особистої охорони є дуже важливим питанням. Якраз в 90-і свою діяльність компанія починала з забезпечення охорони фізичних і юридичних осіб від бандитських угруповань і рейдерських захоплень, діючи при цьому, абсолютно легально. Авторитет Партнера настільки високий, що за послугами в компанію активно звертаються зірки шоу-бізнесу і vip-клієнти, а також місцева влада для забезпечення порядку масових заходів.
  • 2001 - 2010 рр. «Партнер» активно бере курс на надання послуг пультової охорони, але з єдиною відмінністю від всіх інших компаній: забезпечення безпеки високого рівня, завдяки власній розробці - охоронному GSM приладу «РЕКС-5См8 (Д) -1-СА». Можливості об'єктового «РЕКСа» виводять компанію в ТОП по охороні в передмісті Києва. У зв'язку з інтенсивним зростанням клієнтської бази, компанія збільшує кількість стаціонарних постів охорони.
  • 2011 рік та по сьогодні. Сучасні охоронні технології не обійшли «Партнер». За допомогою своїх послуг компанія впроваджує їх в сферу життя людини, і активно долучається до сучасних технічних досягнень для того, щоб забезпечити ще більш надійний захист майна своїх клієнтів: відеоспостереження; охоронна сигналізація; пожежна сигналізація. Зараз «Партнер», в своїй роботі, використовує сучасне, надійне, яке добре зарекомендувало себе на ринку, охоронне обладнання.

ВИХІД НА НОВИЙ РІВЕНЬ

Оскільки охорона майна з часом стає послугою особливого попиту, популярність якої тільки зростає, компанія «Партнер» постійно підсилює свій кадровий потенціал, забезпечуючи тим самим ефективний захист своїм клієнтам. Фахівці компанії знають свою справу на практиці, і враховують всі специфіки і нюанси в області безпеки.

Зараз «Партнер» активно розвиває комплексний напрямок послуг пожежної сигналізації, як в приватному секторі, так і в промислових масштабах.

Довіра клієнта охоронної компанії практично безмежно. Коли довіряють найцінніше - це накладає на компанію величезні зобов'язання. Звертаючись в «Партнер», клієнти отримують ефективну охорону, а не ілюзію. Компанія «Партнер» бере під охорону об'єкти будь-якої складності з повним переліком охоронних послуг.

ОХОРОНА ВІД «ПАРТНЕР» - ПРОФЕСІЙНА, ДІЄВА, НАДІЙНА.

ОХОРОНА ПАРТНЕР - ВІДГУКИ КЛІЕНТІВ

Відгуки наших клієнтів - юридичних осіб про охорону ПАРТНЕР, представлені у вигляді сканкопії вдячних листів. Щоб їх побачити, потрібно клікнути на відповідному лого клієнта на мапі.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ В КОМПАНІЇ ПАРТНЕР

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua