ОХОРОНА В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ З 1991 РОКУ

Торгова марка ПАРТНЕР відома на ринку охоронних послуг з 1991 року. Ми - відоме і авторитетне серед колег охоронне підприємство з багатою історією та інноваційними підходами, лідер пультової охорони котеджів в Києві і області.

ПАРТНЕР має одну із найпрофесійніших служб охорони в Києві та Україні. Ми приділяємо велику увагу підбору і підготовці кадрів, їх технічного оснащення, що визначає в підсумку успішний розвиток Агентства. Ми - охоронна компанія, яка постійно розширює мережу оперативних постів навколо Києва, що забезпечує прибуття груп реагування на об'єкт за 3-10 хвилин.
Охоронна фірма ПАРТНЕР має в своєму складі всю необхідну інфраструктуру для надання професійних охоронних послуг: технічний відділ, відділ маркетингу, служба фізичної охорони, пульт централізованого спостереження, групи швидкого реагування, кінологічна служба.

Ми не просто надаємо послуги охорони, ми активно формуємо ринок охоронних послуг, про що свідчить наш розділ Грамоти і дипломи. Охоронне Агентство ПАРТНЕР - активний учасник професійних об'єднань. Ми входимо до Української Федерацію професіоналів безпеки (УФПБ). Наші співробітники - члени Київського міського формування з охорони громадського порядку і державного кордону. Професійна діяльність Агентства регламентована законом України «Про охорону діяльність», а також відповідними ліцензіями МВС України. За роки роботи тисячі і тисячі клієнтів довірили нам свою безпеку. Багато з них користуються нашими послугами охорони і зараз. Серед наших клієнтів великі комерційні та громадські організації, відомі політики і бізнесмени, діячі культури і мистецтва.

Ми будемо раді бачити Вас нашим клієнтом і докладемо всіх зусиль, щоб зробити Ваше життя безпечніше. Ми не розповідаємо про охорону - ми нею живемо.

ОХОРОНА ПАРТНЕР СЕРТИФІКОВАННА ПО ISO 9001: 2009

ТОВ Агенція Партнер протягом багатьох років підтверджувала свій професіоналізм і високий рівень обслуговування клієнтів в сфері охорони і безпеки, постійно підвищуючи якість своєї роботи і модернізуючи систему управління компанії.

Це дозволило бути конкурентоспроможними в умовах ринкової економіки і впливати на формування сфери охоронних послуг, що підтверджує успішне проходження процедури сертифікації та отримання сертифіката «Системи управління якістю. Вимоги »№ 29 МО8005726-2015 від жовтня 2015 року дійсний до 28 Жовтень 2018, з надання послуг по забезпеченню безпеки і обслуговування системи безпеки відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008 Системи менеджменту якості - Requirements.Главние критерії даного сертифіката націлені на ефективну і якісну роботу з клієнтом, забезпечення необхідних стандартів якості, ресурсами, як технічними, так і інформаційними, що накладає на нашу організацію високий рівень відповідальності в удосконаленні та модифікації цих процесів.

Визначивши необхідні аспекти для управління системою якості, ми ефективно застосували їх в межах організації. Це демонструє рівень професіоналізму фахівців компанії і стратегії її керівництва. Сертифікат ISO 9001: 2009 «Системи управління якістю. Вимоги »ще раз підтверджує, що ТОВ Агенція Партнер є одним з лідерів на ринку охорони.

ОХОРОНА ПАРТНЕР - ВІДГУКИ КЛІЕНТІВ

Відгуки наших клієнтів - юридичних осіб про охорону ПАРТНЕР, представлені у вигляді сканкопії вдячних листів. Щоб їх побачити, потрібно клікнути на відповідному лого клієнта на мапі.
 
Відгуки наших клієнтів - фізичних осіб про охорону ПАРТНЕР, отримані шляхом телефонного опитування. Багато з клієнтів - люди відомі й небідні, вони не хочуть афішувати себе без особливого приводу. Зберігаючи їх конфіденційність, ми вказуємо тільки ім'я, по батькові та населений пункт. Щоб прочитати відгук, потрібно клікнути на будиночку на карті. Під одним будиночком може бути кілька відгуків. Все чесно: наші клієнти регулярно заходять на цей ресурс і не дозволять нам спотворити їх слова.

ЗАДАЙТЕ НАМ ПИТАННЯ

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - Вс:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua