Крадіжки та розбійні напади є досить поширеним видом майнових злочинів. Які є запобіжні заходи для захисту від такого роду нападів? І як себе вести щоб не стати жертвою грабіжника?

Зросло число розбійних нападів на заміські котеджі. Озброэні банди нападають вночі.

COVID-2019 змусив більшість населення України повернутися на батьківщину з заробітків за кордоном, а тих, що перебували на території країни - самоізолюватись вдома в зв'язку з карантином. Вируючий в світі вірус, карантин, світова криза - викликали безробіття, страх і паніку. В "екстремальних" умовах кожна людина реагує по-різному, зараз стоїть питання про те, щоб вижити "під водою" і в такій ситуації доводиться захищатися не тільки від COVID-2019, а й від зловмисників, які використовують період карантину для власної наживи.

Правоохоронні органи констатують: в період карантину очікується сплеск квартирних крадіжок, шахрайства та розбійних нападів. Згодом ситуація буде тільки загострюватися. Як же знизити ризик збройного нападу на ваш будинок і вберегти життя та здоров"я, якщо вже таке сталося? Найнадійніше - встановити охоронну сигналізацію. Охорона будинку з підключенням на пульт - найбільш ефективний метод захисту від крадіжок і розбійних нападів. Час прибуття групи швидкого реагування в середньому становить 3-10 хвилин. Паралельно з пультовою охороною заміського будинку або квартири, можна встановити систему відеоспостереження з віддаленим переглядом через Інтернет. Корисна також установка тривожної кнопки, носити її треба постійно, наприклад, на зв'язці з ключами. Напали - завжди встигнеш викликати ГШР охоронної компанії. Якщо тривожну кнопку поєднувати з системою охорони периметра будинку, служба реагування матиме більше часу для затримання зловмисників.

Будьте пильними і дотримуйтесь правил:

  • Не впускайте в будинок або квартиру незнайомців, не реагуйте на телефонні дзвінки з проханням про допомогу поки не переконаєтесь, що це ваші рідні або знайомі.
  • Важливо уважно поводитися поблизу банкоматів, якщо знімаєте готівку. Також стежте за гаманцями і документами в транспорті і в чергах.
  • Перевірте справність дверних замків. Переконайтеся, що вони знаходяться в робочому стані.
  • Встановіть охоронну сигналізацію, а також підключіть її на пульт охоронного агентства. ⠀

Для установки охоронної сигналізації з підключенням на пульт, зв'яжіться з нами по телефону 066-2000 105.

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - Вс:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua