Які функції на співробітників груп швидкого реагування покладають клієнти при замовленні послуг охорони? Так, функції забезпечення правопорядку,  збереження життя та здоров'я. Найважливіша функція ГШР - персональний захист, охорона майна. Ретельно організований, мобільний загін охоронного підприємства «Патрнер» вкотре показав ефективну роботу при затриманні зловмисника, який намагався викрасти вантаж на суму 4 000 000 грн.

30 квітня 2021р. на службовий пульт надійшов сигнал "Тривога" – водій відхилився від маршруту на службовому автомобілі з вантажем, який мав доставити з  м.Київ в м.Одеса. Черговий охоронного пульта тут же передав сигнал групі швидкого реагування, яка базується в с.Білогородка, згідно координат саме там переховувався втікач з вантажем. Група швидкого реагування №9 успішно наздогнала водія, який намагався вивезти вантаж в невідомому напрямку. Співробітниками компанії «Партнер» була викликана поліція, в руки якої і був переданий втікач.

Щоб відповідати вимогам, охоронцям потрібно мати гарну фізичну підготовку та сучасне технічне оснащення. Саме тому ми забезпечуємо своїх охоронців найкращим екіпіруванням, зброєю та службовими собаками, які в рази підвищують ефективність ГШР.

Дуже важливо обирати компанію охорони, яка має власні екіпажі ГШР, в нас їх налічується більше 40 – це максимально скорочує час прибуття груп по сигналу «Тривога» та не провокує зловмисників завдати великої шкоди майну клієнтів.
Бережіть себе і своє майно – довіряйте безпеку завжди надійному «Партнеру».

 

 

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua