Зараз Україна перебуває в дуже складній та нестабільній ситуації в зв\"язку з COVID-19. Головна задача, яка постала перед всіма - запобігання поширенню та знищення вірусу і повернення до стабільного здорового життя.

Разом з усіма сферами діяльності, індустрія безпеки та охорони теж постала перед викликом.

Охоронна компанія Партнер вживає слідуючі заходи, щоб захистити інтереси своїх працівників і партнерів.

Безпека співробітників

Україна вжила жорсткі превентивні заходи, щоб попередити стан пандемії всередині країни. Зі свого боку ми організували безпечні розвезення для тих співробітників, які необхідні на місцях для підтримання процесу охорони наших клієнтів. Усі працівники компанії проходять температурний скринінг на вході в офіс. Всі працівники та склад ГШР працюють в захисних масках, ретельно обробляються руки та одяг дезинфікуючим розчином.

Захист і можливості

Сьогодні головним бажанням усього людства є стримування, і, головне, — повна перемога над вірусом. Але водночас ми не повинні припиняти робити те, що дійсно вміємо — надійно охороняти майно, життя та здоров"я наших клієнтів. Тим самим пропонуємо нові рішення в сфері охорони та безпеки.

Ми не зупиняємо свою роботу! Ви можете звернутися в компанію Партнер 24/7.

Сподіваємося, що пандемія скоро закінчиться, залишивши слід тільки в підручниках історії. Бережіть себе, сім'ю і колег. Завжди ваш надійний Партнер.

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - Вс:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua