Отримати розумний будинок ще ніколи не було простіше. Енергоефективний, автоматизований будинок - це не наукова фантастика, це реальність. Надійна безпека вашого будинку з простою в монтуванні системою Ajax. Ця сучасна система "розумний дім" дозволить вам контролювати ваш будинок з вашого телефону. Завдяки модульній функціональності Ajax, він дозволяє додавати нові пристрої в будь-який час.

Що включено:
Ajax Hub
Мозок системи безпеки Ajax
Ajax Hub підвищує продуктивність кожного пристрою в системі Ajax. Він відстежує і контролює мережеві пристрої і збирає дані, перед інформацію на пульт охорони Партнер. Концентратор аналізує загрози, фільтрує помилкові тривоги і попереджає вас про будь-яку реальну небезпеку. Додатковий захист від злому робить Ajax Hub невразливим в будь-якому приміщенні, яке він захищає.

Ajax DoorProtect
Магнітний детектор відкривання дверей і вікон
Завдяки своїм компактним розмірам, високоякісним датчикам і бездротовому зв'язку, детектори Ajax DoorProtect можуть захищати двері і вікна на декількох поверхах будинку або офісу.

Ajax CombiProtect
Pet комбінований датчик руху і розбиття скла
Ajax CombiProtect виявляє перший крок людини-порушника в приміщенні, але ігнорує рух домашніх тварин, протягів і кондиціонерів. Захищає вікна до 9 метрів від детектора.

Ajax KeyPad
Бездротова сенсорна клавіатура
Ajax KeyPad допомагає керувати системою безпеки Ajax. Увімкніть систему паролем або натисканням кнопки. Використовуйте код примусу, щоб відправити тиху тривогу на центральну станцію моніторингу.

Ajax SpaceControl
Брелок з кнопкою паніки
Ajax SpaceControl, захищений за допомогою шифрування і аутентифікації на безперервній основі коду, працює на відстані до 1300 метрів від Ajax Hub.

Ajax HomeSiren
Бездротова внутрішня сирена
Звукова сигналізація з налаштованим рівнем звуку від 81 до 105 дБ і зовнішнім світлодіодним роз'ємом. Підтримує зв'язок з Ajax Hub на відстані до 2000 метрів.

Ajax StreetSiren
Бездротова зовнішня сирена
Аудіовізуальна сигналізація з налаштованим рівнем звуку від 85 до 113 дБ. Підтримує зв'язок з Ajax Hub на відстані до 2000 метрів.

Ajax WallSwitch
силове реле

Включає і вимикає побутову техніку і відстежує споживання енергії за допомогою мобільного додатку.

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - Вс:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua