Ви знаєте чим займається ваша дитина, коли ви не бачите? Ви впевнені в цілковитій безпеці свого чада? А може вам хотілося б менше платити за електроенергію і не купувати кожен місяць новий чайник або холодильник через перепади напруги? Якщо ці проблеми вам знайомі - ЧИТАЙТЕ уважно!

Socket "розумна розетка" для захисту від ураження струмом і контролем за технікою у вас вдома.

Розумна розетка Socket - одне з найбільш очікуваних пристроїв.

→Автоматизує повсякденні завдання, контролює роботу техніки в вашому домі, стежить за її справністю.

→За допомогою команд додатка Ajax розумна розетка контролює електроживлення побутової техніки. Ви можете перебувати на протилежному боці планети і при цьому вмикати-вимикати кліматичні прилади, водонагрівачі, будь-яку побутову техніку в вашому домі, регулювати освітлення і споживання електроенергії. При цьому в режимі очікування витрата складе всього до 1 Вт / год.

→При перепадах напруги в електромережі розетка захистить вашу техніку від поломки шляхом відключення живлення.

→Також Socket оснащена заземлюючим контактом і спеціальними шторками, що вбереже вас і вашу дитину від ураження струмом.

Розетка компактна і не займає зайвого місця. Сусідні комірки мережевого фільтра залишаються доступними для використання. Під час роботи Socket світиться кільцем, яке змінює відтінок, якщо при використанні одного з приладів відбувається надмірне споживання електроенергії. ⠀

Встановити розумну розетку нескладно. Помістіть пристрій в розетку і підключіть до системи Ajax, відсканувавши QR-код за допомогою мобільного додатку. LED-індикатор повідомить вам про готовність до роботи. ⠀

Якщо у вас виникли питання, або ви бажаєте повноцінно захистити своє майно - телефонуйте 0662000105. 

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua