У 2021 році ми святкуємо День народження - 30 років на ринку послуг охорони. Підходячи до ювілею, ми визначили нову стратегію розвитку компанії, модернізували багато процесів, підвищили ефективність та інноваційність нашої роботи, але залишилися вірні традиціям надійності.

Фірмовий стиль компанії «ПАРТНЕР» не змінювався протягом 30 років. Клієнти звикли до домінуючого помаранчевого кольору в нашій брендованій продукції і до логотипу компанії з двома пересічними лініями, які символізують партнерство.

Ми змінили систему менеджменту, технічного оснащення і в цілому присутність компанії на ринку. Стали більш відкритими, тому сьогодні ми вибрали в якості фонового фірмового кольору синій - як символ довіри. Новий фірмовий стиль лаконічний, він не залишив нічого зайвого: тільки базові кольори, мінімум тексту і досконалість геометрії. Місія компанії - забезпечувати надійну ефективну охорону. Відображенням цієї високої мети є те, що ми вже 30 років охороняємо найцінніше і здобули більше 3000 клієнтів!

Для компанії «ПАРТНЕР» ребрендинг - це не данина моді, а закономірний етап розвитку. Ми консерватори і прагнемо зберігати кращі традиції своєї роботи, тому всі зміни, які ми внесли за останній час - це презентація наявних досягнень та вихід на якісно новий рівень. Наша робота - це спосіб відповідати очікуванням клієнтів і випереджати їх потреби в охороні.

За останні роки ми виконали колосальну роботу, навчившись не тільки реагувати на зміни ринку охоронних послуг, а й впливати на нього. Ми вдосконалили відділи компанії, щоб підвищити рівень комфорту співпраці для наших клієнтів. «ПАРТНЕР» стабільно вистояв в умовах кризи, залишаючись в групі лідерів на охоронному ринку, постійно впроваджуючи нове актуальне обладнання та успішні технології для забезпечення високоефективної безпеки своїм клієнтам, що говорить про наявність наших досягнень і великих планах на майбутнє.

Ось уже 30 років ми утримуємо позицію однієї з найнадійніших компаній охорони і безпеки. Сьогодні в нашому розпорядженні 40 ГШР, власна кінологічна служба та 10 опорних постів охорони, розташованих в Києві і передмісті. Клієнти в кожному регіоні Київської області знають, що співпраця з нашою компанією - це професіоналізм, стабільність, ефективність і надійність. З нами наші існуючі та потенційні клієнти впевнені в завтрашньому дні, тому що ми гарантовано забезпечуємо їм максимальний захист і вигідні умови співпраці. Події останніх місяців це наочно показали: незважаючи на карантин, ми забезпечували стабільну охорону і технічну підтримку в повному обсязі, не змінюючи умов співпраці і не підвищуючи абонплату. Ваш надійний «ПАРТНЕР» сьогодні і завжди!

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua