Карантин став приводом щоб ще більше задуматись про охорону житла і бізнесу. Одним із ключових викликів стало збереження приміщень, які залишилися закритими і не використовуються під час карантину. Спочатку пандемії власники сподівалися на малу ймовірність того, що з квартирою, дачею чи комерційним приміщенням щось відбудеться. Карантин триває і ризики зростають в геометричній прогресії.

Причини нападів на житло та бізнес-приміщення були різні, але найбільш суттєві - безробіття і криза. За соцопитуванням, проведеним компаниєю ПАРТНЕР, 60% респондентів відповіли, що бояться за своє майно, оскільки грабежі і псування приміщень, потягнуть за собою додаткові витрати для власників, і це в той час, коли бізнес терпить колосальні збитки. Саме тому вони прийняли рішення стати на пультову охорону і довірити безпеку професіоналам.

Охоронна Агенція ПАРТНЕР, розуміючи серйозність ситуації, пішла на зустріч бажаючим встановити охоронну сигналізацію з постановкою на ПЦС Партнер і встановила дуже вигідні умови, знизивши істотно ЦІНИ на охоронне обладнання і запропонувавши датчик сигналізації БЕЗКОШТОВНО. Перш за все, клієнт задається двома питаннями: на скільки висока якість послуг охоронної компанії і скільки готовий заплатити за безпеку? Останнє, фінансове, питання тісно пов'язане з попереднім і розглядати їх потрібно тільки в комплексі. Дешева охорона НІКОЛИ не буває ЯКІСНОЮ. І клієнти самі сказали нам про це, почавши масово переходити під час карантину в Охоронну Компанія ПАРТНЕР з інших охоронних компаній. Підприємці та приватні особи наскільки боялися за своє майно, що переконавшись в неналежному способі надання послуг, негайно перейшли в перевірену часом і споживачем охорону компанію ПАРТНЕР. Це говорить про те, що розумні люди вибирають ЯКІСТЬ, а не ілюзію охорони, запаковану в дуже привабливу вартість.

Охорона об'єктів повинна бути ЕФЕКТИВНОЮ і тому підхід до її організації, у компанії ПАРТНЕР ретельний. Ми вибудовуємо максимальну кількість бар'єрів для зловмисників, застосовуючи комбіновані, взаємодоповнюючі системи: відеоспостереження, контроль доступу, фізичну охорону, спеціально навчених собак. Крім того, більше 40 ГШР, які знаходяться в розпорядженні ПАРТНЕР, дозволяють прибути на місце за максимально короткий час - 3-7 хвилин. Матеріальна відповідальність компанії ПАРТНЕР перед клієнтом становить до 5 млн.грн.

Охоронна Агенція ПАРТНЕР з самого початку пандемії COVID-19 активно бориться з поширенням вірусу, забезпечивши співробітникам компанії, які і в період карантину продовжують вас охороняти, індивідуальні автомобільні перевезення. Склад ГБР та інженери компанії, повністю забезпечені засобами захисту і дезенфекціі. Під час карантину Агенція ПАРТНЕР працює в посиленому режимі.
Карантин ослаблений, але не скасований, ще багато комерційних приміщень, квартир і приватних будинків залишаються без нагляду господарів. Не ризикуйте своїм найціннішим - довірте безпеку завжди надійному ПАРТНЕРові.

 

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua