Сьогодні, 14 вересня, розпочався черговий новий етап адаптивного карантину, спрямованого на боротьбу з COVID-19. Київ став одним з міст, які увійшли до помаранчевої зони, що тягне за собою ряд обмежень.

Пам'ятайте, обмеження, це не панацея, а всього лише превентивний захід для уникнення зараження коронавирусною інфекцією. Дотримуйтеся рекомендацій ВООЗ - бережіть своє здоров'я і здоров'я близьких. Але не варто обмежувати себе в іншій безпеці! Від вірусу ви можете сховатися вдома, а ось від злодія - ні. Несанкціоноване проникнення на приватну територію можливо за будь-яких умов, виняток - наявності на об'єкті охоронної сигналізації. Багато клієнтів, які бажають перебувати під надійною охороною ПАРТНЕР запитують, наскільки безпечним є приїзд наших інженерів в їхні домівки. Поспішаємо вас запевнити, більш ніж безпечно!

Компанія ПАРТНЕР вийшла на боротьбу з пандемією ще на початку поширення вірусу і ось уже півроку всі ми вчимося жити в нових, незвичних, але вельми посильних, реаліях. Ми відповідальні до себе, тому активно боремося за безпеку клієнтів і співробітників: 
працівники компанії ПАРТНЕР, без винятків, проходять температурний скринінг щоранку, перед початком робочого дня;
технічні фахівці і склад ГШР працюють в захисних масках і рукавичках;
ретельно обробляються руки і одяг дезинфікуючим засобом;
дезинфікуються автомобілі перед початком зміни і після кожного виїзду до клієнта.

Ми організували безпечні умови роботи своїх співробітників, для підтримки надійного процесу охорони наших клієнтів. Залишайтеся в безпеці з надійною охороною від ПАРТНЕР.
Замовляйте послуги охорони прямо зараз 0662000105. 

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua