З першого дня варварського вторгнення Росії команда ПАРТНЕР активно працює. Ми не припиняли роботу весь цей час і виконували свої зобов'язання перед клієнтами, наскільки було можливо.

На жаль, війна завершиться не завтра, і ресурсів для боротьби ще знадобиться чимало. Тому заклики президента України, українського уряду, мерів міст та низки експертів відновлювати діяльність бізнесу, щоб підтримати економіку, є логічними.

Щоб ми й надалі змогли активно працювати та підтримувати ефективну охорону вашого майна, нам необхідні ресурси. Всі ПЦН (пульти централізованого спостереження) працюють цілодобово, оперативний черговий постійно моніторить стан усіх об'єктів наших клієнтів. Ми тісно працюємо з ТРО, низка наших співробітників у цьому підрозділі забезпечують безпеку у містах України. На підтримку армії та постраждалих від окупації українців ми передали автотранспортні засоби, щоб ще більше допомогти нашим воїнам від компанії «Партнер» на передову були передані бронежилети та каски, а також ми продовжуємо й надалі перераховувати гроші на підтримку ЗСУ.

Чому нам зараз також потрібна підтримка? Ми, як і всі зараз, потребуємо підтримки своїх клієнтів. Звертаємось до вас із проханням оплатити послуги охорони. Ці кошти є дуже важливими для забезпечення ефективних послуг охорони під час війни.

Слава Україні!

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua