Відеоспостереження - один з важливих компонентів домашньої системи безпеки. Де б ви не знаходились, ви зможете бачити, що відбувається у вас вдома. Але просто придбати камери відеоспостереження – не достатньо, є дуже важливі моменти, які слід врахувати перед встановленням системи відеоспостереження. Давайте розберемо тип камер для відеоспостереження, які функції вони можуть виконувати і найголовніше, де їх необхідно розмістити, щоб комплексний підхід до охорони майна дійсно виявився ефективним.

Скільки камер відеоспостереження потрібно в будинок?

Універсального рішення в сфері безпеки немає і бути не може. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного об'єкту, на який потрібна система безпеки. Оптимальне рішення вимагає деталізації проекту: площа приміщення, персональні вимоги до системи відеоспостереження, бюджет.

Ці аспекти, більшість клієнтів пропускає, але такий підхід може в кінцевому підсумку обійтися набагато дорожче через відсутність планування. Важливо визначити, чи потрібно чотири або більше камер, так як це визначить, купувати чотирьохканальний або восьмиканальний відеореєстратор. В іншому випадку доведеться заплатити додатково за оновлення, що в рази перевищує вартість самого обладнання.

Які області будуть охоплені камерами відеоспостереження?

Фахівці компанії «ПАРТНЕР» допоможуть визначити загальні місця для розміщення внутрішніх і вуличних камер на території для максимального підвищення безпеки. Крім того, можуть знадобитися додаткові камери в залежності від:

  • Розміру приміщення і території – в великий будинок доведеться встановити більше внутрішніх і вуличних камер для ефективного спостереження.
  • Кількості господарських будівель - стандартного набору вуличних камер повинно вистачити для спостереження за одним прибудинковим приміщенням. Але, якщо на території кілька господарських будівель, то може знадобитися більше камер.
  • Типу камер - ширококутні об'єктиви для відеоспостереження пропонують більше поле зору, ніж об'єктиви з обмеженим полем, тому їх потрібно менше. Також слід враховувати інші фактори, такі як автоматичний запис і виявлення руху, захист від погодних умов і нічне бачення, підключення до Wi-Fi і дозвіл HD.
  • Обмеження пропускної спроможності - якщо використовуються бездротові Wi-Fi камери, то їх кількість буде залежати від пропускної здатності мережі, щоб гарантувати очікувану продуктивність.

Які камери відеоспостереження можуть виконувати кілька завдань одночасно?

Деякі частини подвір`я, в яких потрібні камери, розташовані в одній загальній зоні і, ймовірно, будуть звернені в одному напрямку. Наприклад, передній двір і під'їзну доріжку можна легко охопити надійною вуличної IP камерою або відеодомофоном, замість трьох пристроїв відеоспостереження.

Ймовірно, є й інші області, які можна охопити однією відеокамерою, або шляхом стратегічного розміщення пристрою для перегляду кількох кімнат, або поворотною IP камерою з оглядом на 360°. Наші фахівці з легкістю визначать, як можна збільшити площу, що охоплюються однією камерою, зі стратегічним розміщенням.

Обрана кількість камер визначає розмір придбаного відеореєстратора. Не слід йти на компроміс при покупці відеореєстратора меншого розміру, навіть якщо він відповідає виділеному бюджету. Купівля відеореєстратора меншого розміру означає, що доведеться задовольнятися меншою кількістю камер відеоспостереження.

Як розрахувати кількість камер на бюджет?

Якщо у вас передбачений певний бюджет і ви хочете встановити п'ять вуличних камер і дві внутрішні камери, наприклад, то необхідно придбати 8 канальний відеореєстратор. Якщо бюджет не дозволяє придбати відеореєстратор і всі камери, то потрібно переконатися, що ви купуєте правильний пристрій, щоб в подальшому без проблем додати більше камер. Так, 4 канальний відеореєстратор може заощадити гроші, хоча здатний вагомо знизити продуктивність системи відеоспостереження, оскільки не буде можливості встановити більше 4 камер.

Отже, ви можете виявити, що потрібно більше камер відеоспостереження для завершення бажаної системи безпеки. Якщо у вас встановлений відеореєстратор відповідного розміру, то можете почати з меншої кількості камер, а потім з часом постійно нарощувати домашній комплект відеоспостереження. Це найбільш економічне рішення.

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
  • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
  • (044) 501 03 81
  • (067) 942 07 00
  • (050) 382 62 06
  • (093) 170 59 20
  • partner@psg.com.ua