Одним з найбільш надійних способів захистити своє майно від злодіїв, пожежі та аварій комунальних систем - пультова охорона. Уклавши договір на установку спеціального обладнання і цілодобовий моніторинг системи з охоронною компанією «Партнер», ви можете бути спокійні за своє майно і життя ваших близьких.

Пультова сигналізація позбавить вас від постійної тривоги за збереження вашого житла, після підписання договору з нашою компанією, ваше майно буде перебувати під постійним контролем професіоналів охоронної компанії "Партнер".

У разі будь-яких неприємностей, пов'язаних з посяганням на вашу власність, або нещасних випадків, таких як виникнення пожежі, витік води або газу - пультова охоронна сигналізація спрацює негайно і передасть сигнал на пульт цілодобового централізованого спостереження (ПЦС) ПАРТНЕР. Диспетчер отримавши сигнал і розпізнавши загрозу, відразу відправить на об'єкт, що охороняється, групу швидкого реагування (ГШР). У групі працюють добре перевірені, досвідчені співробітники компанії, здатні затримати злочинців і передати їх в руки правоохоронних органів. Якщо спрацьовують датчики задимлення і затоплення, то на об'єкт буде відправлений наряд пожежної охорони, а відповідні служби отримають сигнал для усунення події.

Запобігти нещастю набагато простіше, ніж потім пожинати його гіркі плоди. Пультова охорона в Києві та Київській області - це найкраще вирішення питання збереження вашого майна. Сучасні засоби технічного захисту мають високі ступені надійності, більшість з них здатні на власний моніторинг, тобто система перевіряє сама себе, наприклад Ajax пультова охорона. Якщо в пультовій охороні об'єктів трапляються неполадки, то на об'єкт, що охороняється, відправляється інженер зі служби технічної підтримки охоронної компанії "Партнер". Виїзд гарантований в будь-який час доби і здійснюється безкоштовно. Інженер від "Партнер" проведе аудит і усуне недоліки, або повністю замінить обладнання на нове. Відразу ж буде проведено тестування не тільки даного обладнання, а й усієї охоронної системи приміщення. Наш співробітник сповіщає диспетчера ПЦС про те, що проблему вирішено, потім система знову включається в звичайний робочий режим.

Функції охоронної компанії "Партнер" при прийомі під охорону об'єктів різних форм власності в Києві та Київській області:

 1. Попередження і припинення злочинних посягань на об'єкти, прийняті під охорону.
 2. Обробка поточної інформації про цілісність систем і технічних засобів.
 3. Доведення сигналу про порушення до груп швидкого реагування та відповідних органів.
 4. Виїзд ГШР на об'єкт, що охороняється і проведення запобіжних заходів.

Сучасне обладнання забезпечує надійне функціонування і безперебійну роботу засобів охорони на об'єкті, при відключеному електропостачанні воно буде працювати ще до 12 годин.
Крім того, пультова охорона ПАРТНЕР захищена спеціальними каналами зв'язку, а також має аварійне джерело електроживлення, що повністю виключає пошкодження і відключення даної системи ззовні.

Ви можете звернутися до нас якщо вам необхідна:

 • Пультова охорона квартири;
 • Пультова охорона будинку;
 • Пультова охорона офісу;
 • Пультова охорона дачі;
 • В цілому послуги пультової охорони.

 

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
 • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
 • (044) 501 03 81
 • (067) 942 07 00
 • (050) 382 62 06
 • (093) 170 59 20
 • partner@psg.com.ua