З першого дня варварського вторгнення Росії команда ПАРТНЕР активно працює. Ми не припиняли роботу весь цей час і виконували свої зобов'язання перед клієнтами, наскільки було можливо.

В умовах жорстокого нападу російських загарбників працівники ГШР компанії охорони «Партнер» в тісній співпраці з ТРО, ризикуючи своїм життям, продовжують охороняти ваше майно.
Звертаємось до вас з проханням сплатити рахунок за послуги охорони. Ці кошти вкрай важливі для забезпечення ефективних послуг охорони в час війни.

Реквізити для сплати за послуги охорони доступні на сайті компанії в розділі «Оплата»

Благословенні Богом українки, компанія «Партнер» щиро вітає вас зі святом весни - 8 Березня! Шляхетні пані, мудрі берегині, вродливі, гонорові, непокірні, розсудливі, сміливі і завзяті. Талановиті, віддані і вірні, душею щирі, на добро багаті. Долонями готові світ зігріти. Де шлях проліг ваш- проростають квіти , сміються діти, сонце в небі сяє. Незламні духом ВИ, як Україна. Нехай вас Бог з небес благословляє!!!                             Зі святом,  любі УКРАЇНКИ!!!

 

Як ніколи бажаємо вам мирної весни! Добра, любові, натхнення, здоров'я! Перемога буде за нами! Все буде Україна! 

Шановні клієнти компанії «Партнер»!

Ми продовжуємо працювати в умовах військового стану, забезпечуючи надійних захист вашого майна та життя! Наші співробітники ГШР вже десяту добу перебувають на бойовому чергуванні.

Велике прохання до вас, віднестися з розумінням та повагою до наших обов’язків! Не забувайте, що ми тісно співпрацюємо з територіальною обороною і саме вони в період комендантської години забезпечують реагування на сигнали тривоги. Дотримуйтесь способу життя в умовах військового стану та не ігноруйте  правила:

 • Телефонуйте оперативному черговому лише в критичній ситуації.
 • Не натискайте «Тривожну кнопку» без нагальної потреби(її слід використовувати тільки у випадку нападу на вас особисто).
 • У випадку хибної тривоги охоронної сигналізації - повідомляйте відразу на ПЦС компанії.
 • Повідомляйте на пульт тільки в випадку реальних фактів мародерства.
 • І головне, пам’ятайте, що виклик ГШР - це дуже серйозно, тим більше, під час військового стану. Не здійснюйте хибних викликів та не телефонуйте на пульт без нагальної на те потреби. У випадку виїзду ТРО на хибний виклик сигналізації - підрозділ буде діяти в рамках своїх повноважень.

Важливо! Оплату за надані послуги охорони можна здійснити будь-яким зручним для вас способом. Реквізити для оплати вказані на сайті компанії.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА

Шановні клієнти компанії «Партнер» - МИ ПРАЦЮЄМО!

Зараз весь світ стоїть на захисті нашої країни та нашого з вами життя, а ми продовжуємо стояти на захисті вашого майна. В зв’язку з військовим положенням та комендантською годиною, наші ГШР не можуть повномасштабно виконувати свої функції, тому на цей час ми переходимо в режим моніторингу об’єктів. Але не дивлячись на це, ви залишаєтесь в повній безпеці завдяки нашій тісній співпраці з територіальною обороною міста.

В період комендантської години реагування на сигнали тривоги, які надійшли з сигналізації та за викликом «Тривожна кнопка» - реагування здійснює територіальна оборона. Це дозволяє нам надійно захищати ваші домівки, бізнес, здоров’я та життя.

Якщо ви маєте можливість вчасно сплатити послуги охорони та таким чином, ще більше підтримати ефективну роботу пультової охорони - ви можете зробити це будь-яким зручним для вас способом.

З важливих запитань телефон оперативного чергового компанії «Партнер» працює 24/7

(095) 275 17 80; (093) 170 59 20

Важливо! Вмикайте сигналізацію, коли йдете з дому. Залишайте нічний режим сигналізації, якщо залишаєтесь вдома. Пам’ятайте, що ви можете в разі нападу на вас чи житло, скористатися Тривожною кнопкою.

Триває третій день нападу Росії на Україну. Наші ЗСУ та Тереторіальна оборона відбивають наступи ворога й тиснуть його.

Ми працюємо! Ми також разом з Тереторіальною обороною захищаємо домівки та майно тих, хто довірив нам своє найцінніше.

Ми забезпечили своїх співробітників ГШР всим необхідним на період комендантської години та на перший час.

Просимо всих небайдужих допомогти й нам! Ми охороняємо об’єкти різної інфраструктури та приватні будинки в Києві та київські області (містах сателітах). Просимо не залишатись байдужими громадян та надавати телефони Територіальної оборони нашому оперативному черговому. Так ми зможемо ще ефективніше забезпечити безпеку навколо Києва та в столиці.

Телефон оперативного чергового компанії «Партнер»

(095) 275 17 80; (093) 170 59 20

Важливо! Вмикайте сигналізацію, коли йдете з дому. Залишайте нічний режим сигналізації, якщо залишаєтесь вдома. Пам’ятайте, що ви можете в разі нападу на вас чи житло, скористатися Тривожною кнопкою.

Сторінка 1 із 9

Режим роботи

Колл-центр

Пн - пт:08:30 - 17:30 Сб - нд:Вихідні ПультЦілодобово
Контакти
 • вулиця Пост-Волинська 5, Київ
 • (044) 501 03 81
 • (067) 942 07 00
 • (050) 382 62 06
 • (093) 170 59 20
 • partner@psg.com.ua